9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Травня, 2021

“Інтерпайп НТЗ” направив понад 80 мільйонів гривень на реалізацію екологічних проєктів

 • ПАТ “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод” приєднався до “Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку міста Дніпро на 2021-2025 роки”, яка була прийнята на сесії міської ради в кінці січня.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  За словами голови правління “Інтерпайп НТЗ” Сергія Костенко, за останні 7 років “Інтерпайп НТЗ” направив на реалізацію екологічних проєктів порядку 84 млн грн.

  Ключовими напрямками роботи стали зниження викидів СО2 та підвищення енергоефективності виробництва.

  “Реалізація проєктів дозволила на 40% знизити рівень викидів СО2 і скоротити споживання газу на 27,5%. Ми не плануємо на цьому зупинятися. У нас розроблена програма екологічних заходів на наступні 5 років. Крім цього, всі інвестиційні проєкти, які ми реалізуємо, обов’язково включатимуть в себе екологічну складову”, – додав Костенко.

  Відзначається, що після закриття мартенівського виробництва і запуску інноваційного електросталеплавильного комплексу “Інтерпайп Сталь” у 2012 році, основними напрямками екологічної модернізації на “Інтерпайп НТЗ” стали зниження викидів CO2 в атмосферу за допомогою модернізації систем паро- і теплопостачання та створення замкнутого циклу водопостачання.

  “Так, “Інтерпайп НТЗ” перейшов від централізованої подачі пари до локальних джерел газогенерації. Тепер для технологічних потреб використовуються сучасні парогенератори, які встановлені безпосередньо в цехах. На підприємстві була модернізована система опалення: замість енерговитратних старих котлів встановлені сучасні модульні котельні”, – йдеться в повідомленні компанії.

  Крім того, у 2012 році на “Інтерпайп НТЗ” був реалізований великий екологічний проєкт, який дозволив повністю відмовитися від скидання технологічних вод в річку Дніпро.

  Повідомляється, що на цей час виробничо-зливові стоки повертаються в технологічний цикл. Для цього на “Інтерпайп НТЗ” була побудована насосно-фільтрувальна станція (НФС), яка є відправною точкою процесу очищення води.

  “Весь процес виглядає так: технологічні води, які були забруднені в процесі виробництва труб і коліс, надходять в ставок-освітлювач, там відстоюються і передаються на насосно-фільтрувальну станцію, де проходить процес очищення за допомогою реагентів – коагулянту і флокулянта. Вода очищується, а потім повторно використовується в технологічному циклі. Зараз з річки береться вода тільки для охолодження і підживлення системи”, – підкреслили в “Інтерпайп НТЗ”.

  Також у 2020 році, для більш раціонального використання водних ресурсів на заводі почалася реалізація проєкту з будівництва додаткової градирні, яка дозволить скоротити споживання води з Дніпра внаслідок охолодження води, що циркулює в системі НФС.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Бориспільська авіабригада імені Олега Антонова отримала гелікоптер Мі-8МСБ-В

  Авіаційний парк вертолітної ескадрильї 15 бригади транспортної авіації імені авіаконструктора Олега Антонова поповнив Мі-8МСБ-В, який пройшов комплексний...

  Українські військові арсенали отримають 25 важких пожежних автоцистерн від вітчизняного виробника (фото)

  Військові склади та бази Збройних Сил України невдовзі отримають 25 важких пожежних автоцистерн АЦ-12-100 (6302)-252М на базі шасі МАЗ-6302.

  Збройні сили України отримали чергову партію технічної допомоги від США (фото)

  В рамках реалізації надання безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Америки в Україну прибули чергові вантажі міжнародної технічної допомоги для потреб Збройних...

  Компанія “Лемтранс” інвестує $15 мільйонів в будівництво нового залізничного хабу на кордоні з Польщею

  Компанія "Лемтранс", найбільший приватний вагонний оператор України, інвестує близько 15 мільйонів доларів в залізничний логістичний хаб на базі ТОВ "Мостиська драй порт"...

  За місяць завершаться випробування вітчизняних вертолітних лопатей

  На сьогодні на АТ «Мотор Січ» тривають державні льотні випробування українських композитних лопатей для гелікоптерів Мі-8 та металевих – для Мі-24.

  Міноборони закуповує 220 тисяч пар нових літніх черевиків

  За інформацією командування Сил логістики Збройних сил України цього року заплановано закупити понад 220 тисяч пар літніх черевиків нового зразка.

  У Києві частину тунелю “сталінського метро” перетворять на ресторан

  У Києві, в урочищі столичного парку "Наталка", почалася реконструкція одного з найбільш незвичайних об'єктів міста - бетонного кесона, який часто називають "сталінське...

  В рамках випробувань закуплених боєприпасів до «Рапір» кожен з них вразив ціль (відео)

  Результат стрільби закуплених в Чеській республіці боєприпасів до «Рапір» (протитанкових гармат МТ-12) – кожен постріл у ціль.Передає Національний Промисловий...

  Зараз читають

  “Антонов” приступає до остаточного складання двох літаків Ан-178 (фото)

  «Перуанський» та дослідний військово-транспортний літак Ан-178 викотили з цеху Державного підприємства «Антонов».Передає Національний Промисловий...

  На Херсонщині ремонтують дорогу до заповідника Асканія-Нова (фото)

  У Херсонській області дорожники проводять ремонт під'їзду до біосферного заповідника Асканія-Нова між с. Чкалове і смт. Асканія...

  Лівія домовляється про постачання української соняшникової олії та ягід

  Лівія зацікавлена ​​в збільшенні постачання сільськогосподарської продукції з України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Миколаївський суднобудівний завод відремонтує катер “Скадовськ” ВМС України

  Миколаївський Суднобудівний Завод (МСЗ) отримав перемогу в переговорній процедурі на ремонт патрульного катера «Скадовськ» Військово-морських сил України.