9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

“Інтерпайп НТЗ” направив понад 80 мільйонів гривень на реалізацію екологічних проєктів

 • ПАТ “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод” приєднався до “Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку міста Дніпро на 2021-2025 роки”, яка була прийнята на сесії міської ради в кінці січня.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  За словами голови правління “Інтерпайп НТЗ” Сергія Костенко, за останні 7 років “Інтерпайп НТЗ” направив на реалізацію екологічних проєктів порядку 84 млн грн.

  Ключовими напрямками роботи стали зниження викидів СО2 та підвищення енергоефективності виробництва.

  “Реалізація проєктів дозволила на 40% знизити рівень викидів СО2 і скоротити споживання газу на 27,5%. Ми не плануємо на цьому зупинятися. У нас розроблена програма екологічних заходів на наступні 5 років. Крім цього, всі інвестиційні проєкти, які ми реалізуємо, обов’язково включатимуть в себе екологічну складову”, – додав Костенко.

  Відзначається, що після закриття мартенівського виробництва і запуску інноваційного електросталеплавильного комплексу “Інтерпайп Сталь” у 2012 році, основними напрямками екологічної модернізації на “Інтерпайп НТЗ” стали зниження викидів CO2 в атмосферу за допомогою модернізації систем паро- і теплопостачання та створення замкнутого циклу водопостачання.

  “Так, “Інтерпайп НТЗ” перейшов від централізованої подачі пари до локальних джерел газогенерації. Тепер для технологічних потреб використовуються сучасні парогенератори, які встановлені безпосередньо в цехах. На підприємстві була модернізована система опалення: замість енерговитратних старих котлів встановлені сучасні модульні котельні”, – йдеться в повідомленні компанії.

  Крім того, у 2012 році на “Інтерпайп НТЗ” був реалізований великий екологічний проєкт, який дозволив повністю відмовитися від скидання технологічних вод в річку Дніпро.

  Повідомляється, що на цей час виробничо-зливові стоки повертаються в технологічний цикл. Для цього на “Інтерпайп НТЗ” була побудована насосно-фільтрувальна станція (НФС), яка є відправною точкою процесу очищення води.

  “Весь процес виглядає так: технологічні води, які були забруднені в процесі виробництва труб і коліс, надходять в ставок-освітлювач, там відстоюються і передаються на насосно-фільтрувальну станцію, де проходить процес очищення за допомогою реагентів – коагулянту і флокулянта. Вода очищується, а потім повторно використовується в технологічному циклі. Зараз з річки береться вода тільки для охолодження і підживлення системи”, – підкреслили в “Інтерпайп НТЗ”.

  Також у 2020 році, для більш раціонального використання водних ресурсів на заводі почалася реалізація проєкту з будівництва додаткової градирні, яка дозволить скоротити споживання води з Дніпра внаслідок охолодження води, що циркулює в системі НФС.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Новий трамвай від корпорації “Еталон” випробовуватимуть у Києві

  Трамвай корпорації «Еталон», появу якого було анонсовано ще минулого року, вже проходить ходові випробування. Тести проводять на...

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.