9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Інноваційний екомоніторинг: Моніторинг екологічного становища в Дніпропетровській області буде проводитись із супутників

Система екомоніторингу Дніпропетровської області – це не тільки мобільна лабораторія, автоматизовані пости в містах та на підприємствах-забруднювачі.

У космічній столиці України екомоніторинг буде здійснюватися ще й з космосу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Директор департаменту в Департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Стрілець Руслан Олександрович, передає Національний промисловий портал.

Сьогодні ми підписали меморандум про співпрацю з Національним центром управління та випробування космічних засобів при Національному космічному агентстві України, – пише Руслан Стрілець.

Тепер Дніпропетровщині стануть доступними точні супутникові знімки області в різних спектрах, які дозволять проводити ретельний аналіз зміни техногенного навантаження на регіон.

З їх допомогою можна буде відстежити не тільки викиди в атмосферу і несанкціоновані скиди у водойми, а й незаконну вирубку лісів і розорювання земель.

Останні новини:

Зараз читають