9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Хорватський інвестор побудує біля Луцька сміттєпереробний завод

blank
Фото з вільних джерел

Про це 6 березня під час засідання робочої групи з питань вивчення ситуації на Брищенському полігоні повідомила очільниця Княгининівської об’єднаної територіальної громади Олена Твердохліб, – повідомляє Волинське агентство розслідувань.

За її словами, проект про облаштування сміттєпереробного заводу у селі Сирники до Маяківської сільради подали у 2014 році. Проте тодішній проект на площі 6 га пролягав над газовою трубою, тому технічно не міг бути реалізованим.

Відтак, тепер знайшли ще одну прилеглу ділянку, тому проект можуть «посунути». Тож інвестор із Хорватії долучає до співробітництва українського інвестора, який на умовах фінансування 50/50 долучиться до будівництва заводу за 25 мільйонів євро.

Зараз готуються розробляти новий проект землеустрою. Проект можна реалізувати та ввести в експлуатацію за 9 місяців.

За словами Твердохліб, у Луцька «проситимуть» сміття для переробки. Вона також зазначила, що інвестори обіцяють побудувати та ввести у користування завод протягом 9 місяців.

Мешканці Сирників не проти переробки сміття, вони категорично не згодні лише із його спалюванням. Зрештою, такої процедури не заплановано проводити на заводі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають