9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Фото: Як відбувається реконструкція каналу Молочного лиману

Як вже повідомлялося, на Запоріжжі взялися за капітальне облаштування промоїни Молочного лиману, яку рік у рік заносить піском, у результаті чого гине риба та погіршується екосистема. Цього року розпочалися роботи по капітальному облаштуванню промоїни, щоб розв’язувати дану проблему на багато років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сайт Запоріжжя.

На Молочному лимані планують побудувати гідроспоруду, яка захищатиме від вітрів водний коридор, що з’єднує лиман з морем. Для цього Приазовський природний національний парк ще у 2012 році розробив проект, який зможе врятувати промоїну від вітрів і пересихання. Однак, реалізацію проекту розпочали тільки цього року.

На даний момент на об’єкті цілодобово працює чотири екскаватори та земснаряд. За цей час підрядник вже пройшов 264 метри. Згідно з проектом максимальна ширина лиману сягатиме 100 метрів, а довжина – 2 км 30 метрів.

Гідроспоруда являтиме собою два буни з виходом в море на 140 метрів. Реалізація даного проекту дозволить забути про проблему замулювання Молочного лиману мінімум на 100 років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають