9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

«Енергія України» збудувала автоматизований стенд для «Азовсталі» (фото)

Компанія «Енергія України» збудувала для металургійного комбінату «Азовсталь» стенд із встановленням автоматизованої системи управління технологічним процесом (АСУТП).

Як повідомляє компанія на своїй сторінці у Facebook, роботи виконали в рамках проєкту модернізації стендів сушіння та розігріву сталерозливних ковшів, передає Національний Промисловий Портал.

Компанія виконала постачання та монтаж пальникового пристрою, запірно-регулюючої арматури, кришки з футеруванням, металоконструкцій, а також здійснила пусконалагоджувальні роботи.

У компанії «Енергія України» зазначають, що реалізація проєкту дозволить «Азовсталі» заощадити до 30% у використанні газу та значно скоротити шкідливі викиди. Окупність проєкту модернізації оцінюється терміном у 1 рік.

«Ми вже багато років працюємо на ринку інжинірингу та надання комплексних енергозберігаючих рішень для промислових гігантів країни. Подібні рішення за кордоном зазвичай збільшують вартість проєкту у 2-3 рази», – заявив Роман Мельников, технічний директор української компанії.

Зазначимо, що раніше «Азовсталь» провела капітальний ремонт стану «3600» у товстолистому цеху вартістю 98 млн грн. Надалі меткомбінат планує реконструювати установку безпилової видачі коксу, щоб покращити очищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

ДжерелоGMK center

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають