9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Електромобілі в Україні можуть подешевшати ще на 23%

Мінінфраструктури планує знизити ціни на електромобілі ще на 23%, що вдасться реалізувати за рахунок введення податкової знижки та скасування виплати до пенсійного фонду при їх реєстрації, повідомляє Ліга:Бізнес

Це відбуватиметься за рахунок нещодавно узгодженої 15-річної стратегії розвитку ринку електрокарів, якою зокрема, передбачено введення механізму податкової знижки та скасування виплати в пенсійний фонд при реєстрації електромобілів.

Про це розказав начальник департаменту цифрової інфраструктури МІУ Олександр Озеран:

«Законопроект уже готовий і погоджений з депутатами. Протягом 2–3 тижнів ми його зареєструємо в парламенті. Близько місяця знадобиться на узгодження в комітетах. Потім голосування», – зазначив він.

Озеран вважає, що стимулювати ринок електрокарів можна за допомогою механізму податкової знижки:

«Це покриває 18% вартості електромобіля. Ви платите повну вартість, а податкова компенсує 18% вартості. Плюс при реєстрації передбачений збір 5%. Ми також хочемо його скасувати. Сумарно отримаємо здешевлення на 22–23%. А якщо ми відстоїмо продовження рішення про скасування плати ПДВ (зараз закон діє до кінця 2018 року) для електрокарів, по суті, це мінус 40% від початкової вартості авто», – сказав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають