9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Еко-виховання та роздільний збір відходів: У Одесі створять екологічний парк

У Одесі створять екологічний парк, в якому навчатимуть роздільному збору відходів та виховуватимуть дбайливе ставлення і повагу до природи.

Реалізацію нового інфраструктурного проекту з представниками Єврокомісії та Європарламенту обговорив міський голова Геннадій Труханов 5 травня. Передає EcoTown, з посиланням на Медиагруппа Глас.

«Плануємо зробити екологічним один з нових парків – найбільше підходить Грецький, також розглядаємо Трасу Здоров’я, – зазначив мер. – Одеса стала другим містом у Європі, яке підключилось до реалізації цього проекту».

За словами голови підрозділу екології Еврокомісії Георгіоса Кремліса, головне завдання екопарку – зробити екологічно вихованим молоде покоління.

«За допомогою тренінгів, демонстрацій, ігор дітей та студентів познайомлять з кращими методами обробки відходів та наголосять на необхідності бережного ставлення до навколишнього середовища, – каже він. – Завдяки таким ініціативам Одеса може стати зеленим містом не тільки в Україні, але і у всьому Чорноморському регіоні».

Екологічний парк в Одесі планують відкрити вже у вересні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають