9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

До кінця року в п’яти містах Донеччини побудують лінії для сортування сміття

blankУ п’яти містах Донецької області до кінця року повинні з’явитися перевантажувальні станції для сортування сміття.

Нові об’єкти побудують в Бахмуті, Торецькому, Слов’янську, Олександрівці та Добропілля, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Вчасно.

Вже зараз ведуться роботи по відведенню земельних ділянок. Організація сортування буде типовою у всіх містах, за зразок візьмуть сортувальну лінію в Краматорську, відкриту в листопаді 2017 роки після реконструкції на експериментальному заводі.

Щодня на лінії сортується близько 30-40 тонн сміття, який поставляє місцевий перевізник. П’ятнадцять сортувальників за зміну виходить із вмістом шести сміттєвозів, – розповідає директор Донецького регіонального центру поводження з відходами Олександр Грубич. – Сміття привозять без попереднього роздільного збору, зі звичайних контейнерів. Проведена реконструкція дозволяє проводити таке сортування.

Лінія в Краматорську завантажена поки лише на 30%. Як тільки буде зрозуміло, який обсяг сміття можна розсортувати на одному об’єкті, збільшиться і штат співробітників, і кількість привозимого ТПВ.

Досвід краматорського сортувальної лінії буде застосований для інших об’єктів, які в поточному році побудують в Донецькій області.

Якщо не буде збоїв з документацією і тендерною процедурою, будівельні роботи повинні початися в серпні або вересні 2017 року, пояснили в обласному департаменті екології та природних ресурсів.

Останні новини:

Зараз читають