9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Затвердили проєкт будівництва нового сміттєпереробного заводу на Полтавщині

У Полтаві відбулися громадські слухання, на яких обговорили план території біля Макухівки, де планується побудувати сміттєпереробний завод.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтернет-видання «Полтава365».

Як повідомляють у пресслужбі Полтавської РДА, замовником проєкту є Управління житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації.

Розробник – КП «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю», головний архітектор проєкту Телегін С.К.

Як зауважують в РДА, Макухівське звалище використовуватиметься на період будівництва, а це, за інформацією розробників проєкту, близько 5 років (до 2026 року). Далі поступово проведуть рекультивацію наявного сміттєзвалища.

За інформацією РДА, від детального плану території до ліквідації сміттєзвалища має пройти тривалий час, а саме:

  1. Розробка і затвердження в установленому порядку детального плану території, СЕО та ОВД.
  2. Формування земельної ділянки із земель запасу комунальної власності Полтавської територіальної громади (від надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення до затвердження проєкту і внесення до державного реєстру речових прав на нерухоме майно – земельну ділянку).
  3. Отримання містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки.
  4. Виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво, її експертиза.
  5. Будівництво сміттєпереробного заводу.
  6. Введення заводу в експлуатацію.

Запропонована територія для розміщення сміттєпереробного заводу більшою частиною знаходиться в санітарно-захисній зоні наявного сміттєзвалища, повідомляє «Полтавська хвиля».

https://cdn.u.media/max/w728/poltavska-khvilia_xcwi/vnWv2CA7R.jpeg

Проєкт підтримали під час слухань та після завершення терміну пропозицій та зауважень, подадуть на розгляд архітектурно-містобудівної ради.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають