9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Держгідрогеографія провела експедицію у гирло Дунаю (фото)

Спільна експедиція «Дунай – 2018» проводилася у листопаді 2018 року

Експедиція завершила цикл досліджень морського і річкового середовища, запланованих у поточному році. Під час експедиції державна установа «Держгідрографія» разом з «Науковим гідрофізичним центром Національної академії наук України» вивчали акваторії гирла Бистре, Очаківського гирла та Соломонова рукава дельти Дунаю.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційну facebook сторінку Держгідрогеографії.

Учасники експедиції проводили комплексні гідрографічні, гідроакустичні, гідрологічні та міжнародно-правові дослідження у рамках науково-дослідних робіт, зумовлених необхідністю отримання нових даних про рельєф дна, які доповнять інформаційну базу банка океанографічних даних.

Матеріали експедиційних досліджень будуть використані в процесі коректури річкових карт, посібників для плавання тощо. Під час експедиції також було продовжено процес удосконалення методології та організації проведення спільних річкових (морських) досліджень з використанням спеціалізованих суден державної установи «Держгідрографія»: малого гідрографічного судна «Шляховик» та малого гідрографічного катера «Гідрограф-3», з використанням технічних засобів дослідження морського середовища.

Ми виконали третю в 2018 році спільну науково-дослідну експедицію, яка вивчала акваторії гирла Бистре, Очаківського гирла і Соломонова рукава дельти р. Дунай. Наша головна практична мета – це безпека судноплавства на внутрішніх водних шляхах України, яка в тому числі забезпечується сучасними даними для формування гідрографічного фрагмента банку океанографічних даних Мінінфраструктури та НАН України, – прокоментував в.о. начальника ДУ «Держгідрографія», кандидат юридичних наук Олександр Щипцов

Нагадаємо, що впродовж 2018 року представники державних установ «Держгідрографія» та «Науковий гідрофізичний центр Національної академії наук України» провели дві спільні комплексні науково-дослідні експедиції: «Дніпро – 2018» та «Чорне море – 2018».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають