9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

АТБ у кооперації з Duracell відправив на переробку до Румунії перші 20 тонн батарейок

Перші 20 тонн батарейок, зібраних до контейнерів Duracell у мережі АТБ за 5 років, відправилися на переробку на завод GreenWEEE в Румунії.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Рубрика.

Найбільший національний ритейлер “АТБ” став найбільшою платформою для збирання та подальшої безпечної переробки використаних батарейок, завдяки спільному екопроєкту з лідером у цій категорії – компанією Duracell.

“Мережа АТБ вирішила довести на справах, що вона налаштована рішуче щодо переробки всіх зібраних батарейок, тож завдяки фінансуванню від Duracell перші 60 тонн батарейок вирушать переробку на завод GreenWEEE уже у 2021 році в рамках нашої з Екологічні Інвестиції тристоронньої угоди з заводом! Переговори тривали з літа 2021. Ми виступаємо наглядовим партнером в договорі з заводом, тож щойно отримаємо звіт — опублікуємо його в розділі звітів на нашому сайті“, – йдеться у повідомленні.

АТБ та Duracell обіцяють прогрес по відкритості в наступному році.

“Всі батарейки, які збираються в АТБ, мають 100% перероблятись — це позиція нашої мережі. Це наша відповідальність не тільки перед нами самими, а перед нашими дітьми”, — прокоментував позицію мережі Валерій Бондар, маркетинг директор АТБ.

Перевірити, скільки батарейок АТБ та Duracell будуть відправляти батарейки на переробку, можна на сайті Державної митної служби, де фіксується кожна відправлена на експорт фура відходів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають