9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

«АрселорМіттал Кривий Ріг» планує реконструювати два повітронагрівачі

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» («АрселорМіттал») планує провести реконструкцію повітронагрівачів №1 та №3, а також будівлі повітронагрівачів доменної печі №9.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Реконструкцію потужностей комбінат планує провести у два етапи. Насамперед будуть виконані роботи з відновлення повітронагрівача №1, а в другу – повітронагрівача №3. У ході робіт застаріле обладнання замінять нові агрегати люксембурзького виробництва Paul Wurth.

Проєкт реконструкції повітронагрівачів передбачає дві технічні альтернативи. З них, перша передбачає заміну кожуха агрегатів, обладнання, піднасаджувального пристрою, трубопроводів, системи охолодження, захист кожуха від міжкристалітної корозії, реконструкцію фундаменту повітронагрівачів, встановлення керамічного пальника та нової системи автоматизації.

Повітронагрівачі Paul Wurth обладнані виносними камерами горіння, що значно збільшує об’єм та поверхню насадок, а також підвищує надійність роботи агрегату.

Друга альтернатива розрахована на ремонт існуючого обладнання зі збереженням існуючої схеми дуття з температурою 1060оС.

Виконання реконструкції агрегатів на «АрселорМіттал Кривий Ріг» допоможе комбінату скоротити викиди забруднюючих речовин в атмосферу, а також покращити умови роботи персоналу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають