9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

«Завод алюмінієвої фольги» у Запоріжжі знову виставили на продаж

Кабінет Міністрів вніс «Завод алюмінієвої фольги» у Запоріжжі до переліку об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK Center.

Відповідний проєкт постанови «Про внесення змін до додатку до розпорядження Кабінету Міністрів від 16 січня 2019 року №35-р» прийняв уряд. Згідно з інформацією з пояснювальної записки до проєкту розпорядження, вартість активів ЗАФ на кінець 2020 року становить 374,1 тис. грн.

Фонд державного майна раніше вже кілька разів намагався продати підприємство. Останнього разу це було у вересні 2017 року, його стартова ціна знизилася з 1,16 млрд грн до 584 млн грн. У 2018 році Кабмін виключив «Завод алюмінієвої фольги» з переліку об’єктів великої приватизації.

Історія підприємства починається ще у 1995 році, коли тоді ще державне підприємство «Запорізький алюмінієвий комбінат» залучило під держгарантії кредит 76,45 мільйонів доларів США на будівництво заводу алюмінієвої фольги для пакування харчових продуктів. Однак завод не увійшов до статусного капіталу під час приватизації комбінату і залишився у державній власності.

Вартість незавершеного будівництва в балансі ЗАФ становила 373,03 млн грн. Чистий збиток у 2014 році становив 0,2 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають