9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

ЄБРР надасть МХП 100 млн доларів на виробництво соняшникової олії

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть ТОВ «МХП Фуд Трейдинг», дочірній компанії агрохолдингу МХП, кредит у розмірі $100 млн.

Як говориться у повідомленні на сайті ЄБРР, передає Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Повідомляється, що позику буде використано для накопичення запасів насіння соняшнику та виробництва соняшникової олії в умовах російської військової агресії.

Зазначається, що вартість проєкту складає $100 млн, з яких $90 млн профінансує ЄБРР, а $10 млн нададуть сторонні кредитори.

За даними банку, проєкт передбачає фінансування сезонних потреб МХП в оборотному капіталі для виробництва соняшникової олії. Основною метою проєкту є забезпечення достатнього фінансування для процесів закупівлі та накопичення насіння соняшнику та виробництва з нього олії для подальшого експорту з України.

Довідка

Агрохолдинг МХП є провідним виробником курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема, через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також посідає провідну позицію у рослинництві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають