9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Яку назву матиме українська “фета”

Згідно з Європейськими правилами географічних зазначень продуктів харчування, з 2023-го року, українські виробники сиру “фета” не матимуть права так йменувати свій продукт, тож вітчизняним сироробам довелося згадувати аутентичну назву – набіл.

Передає національний Промисловий Портал з посиланням на Agroportal.

В Україні є давнє слово, яке рідко використовується, – набіл. Тому виробники пропонують продавати фету як набіл розсолу, – говорить заступниця голови громадської спілки “Вівчарство і козівництво України” Наталія Якименко

Справа у том, що “фета” є захищеною в ЄС як географічним зазначення, тому для ребрендингу фети буде запущено маркетингову програму по донесенню інформацію до споживачів.

Географічне зазначення –  це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить з певної території, країни, регіону або місцевості і особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов’язані із його географічним походженням.

Нагадаємо, що нещодавно було зареєстровано перше українське географічне зазначення “Гуцульська овеча бриндзя”, адже продукти з географічним зазначенням значно вище цінуються в країнах Європи як автентичні та високоякісні. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають