9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Виробник олії та соусів із Запоріжжя евакуювався на Тернопільщину

Виробник майонезу, соусів та олії ТМ «Гуляй-поле» із Запорізької області перевіз обладнання до Тернопільщини.

Про це розповів директор підприємства Дмитро Остапець, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

За його словами, зараз на новому місці роблять ремонти та тестують обладнання. На виробництві зможуть працевлаштувати приблизно 80 людей.

«Лінію для розливу олії вивезли з Гуляйполя. Зараз там ведуться бойові дії. Тепер ця лінія буде працювати в Тернополі роками. Ми сюди заїхали не тимчасово, а на постійній основі. Це буде повноцінне виробниче відділення нашої компанії у Тернополі», — повідомляє Дмитро Остапець.

Він також розповів, що обладнання уже змонтували і працюють у тестовому режимі.

«Змонтовано відділення, у якому варять майонез і соуси. Обладнання, яке фасує олію, вивозили вже у процесі бойових дій, люди ризикували. Це з території Гуляйполя. А є комплекс, який вивозили з Запоріжжя, там більш-менш спокійно. Найбільша складність була його демонтувати, розібрати, завантажити в машину і перевезти сюди», — зазначає директор підприємства.

Витрати за транспортування має компенсувати держава, уточнює Дмитро Остапець. Яка це сума — поки не підрахували. Вивезти вдалося і частину готової продукції, це приблизно 20 т олії.

Повністю запустити виробництво планують приблизно через тиждень. Водночас роботу в Запорізькій області припиняти не будуть.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають