9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Виробник натуральних солодощів «‎Равлик Боб» збільшив виробництво у Вінниці (фото)

У Вінниці компанія “Еко-Снек”, яка виготовляє натуральні солодощі під маркою «‎Равлик Боб», попри війну збільшила виробництво.

Про це повідомив заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний, передає Промисловий Портал.

“З 2016 року відомі всім цукерки “Равлик Боб” виготовляють саме у Вінниці. Як, власне, і харчування для малюків віком від п’яти місяців. Зараз, до речі, “Еко-Снек” є одним з двох діючих виробників дитячого пюре в нашій країні, а поки потужності ще одного, третього виробника – тимчасово, не діють через війну”, – йдеться у повідомленні.

blank
Виробництво солодощів на виробничих потужностях компанії “Еко-Снек” у Вінниці. Фото: Андрій Очеретний

Виробництво продукції у компанії не зупинялося ні на день. Навіть 24 лютого, в день, коли почалася повномасштабна війна і всюди була паніка, працівники вийшли на роботу у повному складі. 

“Важливо, що навіть у цей важкий час компанія не лише продовжує працювати та підтримувати економіку нашої держави, а й допомагає воїнам Збройних сил України підсилити власну обороноздатність та дбає про потреби переселенців. Попри складні умови компанія “Еко-Снек” продовжила свою діяльність. А заразом інвестувала у рідне місто та своє виробництво декілька десятків мільйонів гривень минулого року. Це дозволило автоматизувати ряд процесів, збільшити виробництво та додатково працевлаштувати 10 людей. Битви виграє армія, а війну – економіка. Саме тому бізнес повинен працювати”, – розповів Андрій Очеретний.

Нині в “Еко-Снек” працевлаштовані 325 вінничан, які мають стабільну роботу та соціальні гарантії. Паралельно підприємство задіює до співпраці надавачів й інших послуг, серед яких є місцеві фермери.

blank
Виробництво солодощів на виробничих потужностях компанії “Еко-Снек” у Вінниці. Фото: Андрій Очеретний

Компанія експортує та реалізує продукцію у понад 20 країн світу. А саме у: Німеччину, Польщу, Великобританію, Литву, Латвію, Естонію, Чехію, США та інші. Результатом є валютні й податкові надходження в бюджет, а також підвищення лояльності зарубіжних споживачів до товарів, вироблених в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають