9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Виробництво пива «Чернігівське» перемістили на бельгійський завод

Компанія AB InBev, яка випускає популярні «родини» пива Stella Artois, Jupiler та інші, вже у травні представить на ринку країни та на європейському ринку пиво марки «Чернігівське», виробництво якого було призупинено в Україні внаслідок російської агресії.

Про це йдеться у публікації бельгійського видання The Brussels Times, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Бельгійський пивний гігант AB InBev невдовзі представить популярне українське пиво «Чернігівське» на бельгійському ринку. Всі прибутки від продажів цього пива будуть спрямовані на благодійність. Підприємства цієї компанії в Україні наразі закриті внаслідок російського вторгнення. Тож ця міжнародна компанія алкогольних напоїв переміщує виробництво у місто Лювен, Фландрія», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що пиво «Чернігівське» з’явиться у бельгійських супермаркетах, барах та ресторанах вже у середині травня. Цю марку пива вже можна знайти на полицях магазинів у Великій Британії. Завдяки продажам «Чернігівського» компанія має намір перерахувати українським гуманітарним організаціям не менше 5 мільйонів євро.

Як зазначається у публікації, ініціатива про переміщення виробництва належить українському персоналу компанії, який був вимушений тимчасово виїхати з України, рятуючись від російських обстрілів та бомбардувань.

Пиво вироблятиметься у банках, на яких буде зображено серце в кольорах прапора України та надпис «Кожен може допомогти у гуманітарних зусиллях для України».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають