9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Волонтери привезли до Херсона обладнання для міні-пекарні (фото)

Волонтери ГО “Справа громад” з Херсона, які перебували в окупації з початку війни та допомагали містянам, отримали хлібопекарське обладнання та генератор, для забезпечення населення свіжим хлібом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Патріот Донбасу“.

Відповідну закупівлю було проведено силами Фонду Порошенка та ГО “Справа громад”. Містяни отримали дві печі для випікання хліба, необхідне обладнання та потужний генератор.

blank
Хлібопекарське обладнання та потужний генератор для Херсона від Фонду Порошенка і ГО “Справа Громад”. Фото: Юрій Бірюков

Зараз виробництво треба забезпечити якісною водою, з якою у Херсоні великі проблеми. Пекарню планують запустити вже за тиждень. Половина хліба призначена для підрозділів ЗСУ, друга половина буде безоплатно роздавалися херсонцям.

“Ми зараз побачили прив’язку, розташування. Я прийняв рішення, що ми привеземо обладнання і зробимо свердловину. Ми поставимо систему хімводоочистки, так само як ми робили в Миколаєві. Генератор потужний – його вистачить на насоси, роботу хімводоочистки й забезпечення потужності для роботи пекарні”, – розповів народний депутат України Петро Порошенко.

blank
Хлібопекарське обладнання та потужний генератор для Херсона. Фото: Юрій Бірюков

У пекарню також передадуть кілька тонн борошна, цукор та дріжджі.

“Я сподіваюся, ми зможемо організувати, щоб пекарня працювала цілодобово. Половина йтиме на забезпечення мешканців Херсона свіжим хлібом, бо зараз найближча точка, звідки в Херсон привозиться хліб – це десь в районі Миколаєва”, – додає Порошенко.

blank
Хлібопекарське обладнання для Херсона. Фото: Юрій Бірюков

Своєю чергою, волонтер з Херсона Оксана Погомій зазначила, що мріє, аби у місті був такий український духовний культурний центр, як був у Маріуполі.

“Я була якраз минулим літом, і він тут буде. Ми все зробимо для цього”, – констатувала вона.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають