9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Володимир-Волинська птахофабрика відмовиться від використання антибіотиків

ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» планує відвести всі потужності виробництва для отримання продукції «Епікур» – курятини, отриманої без застосування антибіотиків.

Про це  розповіла генеральний директор ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліна Сич.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  agrotimes.net.

«Сьогодні під брендом «Чебатурочка» виробляємо близько 80% продукції. Згодом плануємо відвести всі потужності виробництва для отримання продукції «Епікур», – зазначила вона. – Як швидко це станеться, залежатиме від реакції ринку на новий продукт».

Враховуючи динаміку зростання продажів, дистрибуцію та популярність продукту серед населення, Аліна Сич вважає, що це питання найближчих років.

Пріоритетним для Володимир-Волинської птахофабрики є ринок України. Хоча підприємство планує розширювати географію експорту та постачати продукцію, зокрема, до країн ЄС. Наразі частка експорту в загальному обсязі виробництва становить близько 2,5%. 

У грудні 2017 року Володимир-Волинська птахофабрика почала випуск курятини, отриманої без застосування антибіотиків, під торговою маркою «Епікур». За класичною схемою тут вирощують птицю, продукція з якої реалізується під ТМ «Чебатурочка». 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають