9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

AES Group отримала дозвіл на купівлю Караванського спиртзаводу

Антимонопольний комітет України схвалив запит компанії ТОВ “Караванський спиртовий завод 1709”, що знаходиться у Харкові, на купівлю активу ДП “Укрспирт” – Караванський спиртзавод, виробничі об’єкти якого розташовані в Люботині, смт Караван та Барчани, Харківська область.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укррудпром.

За даними Фонду Державного Майна, загальна площа будівель та споруд Караванського спиртзаводу становить 11,98 тис. кв. м. До них належать виробничі корпуси, матеріальні склади, адмінбудівлі, цехи, майстерні та ін. Загальна площа земельних ділянок – 78,5 га. Технологічне обладнання на підприємстві у задовільному стані.

Виробничі потужності Караванського спиртзаводу становлять до 2 тис. дал етилового спирту ректифікованого “Люкс” на добу. Основними споживачами продукції спиртзаводу до зупинки виробництва у 2015 році були ЗАТ “Полтавський ЛГЗ”, МВКО “Арго”, ТОВ “ЛВЗ “Прайм”, ТОВ НВФК “Ейм”, ДП “Імідж Холдинг”.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, ТОВ “Караванський спиртовий завод 1709” зі статутним капіталом 10 тис. грн зареєстровано 2 жовтня 2020 року в Харкові, його засновник – ТОВ “Альтернатив енерджі Сорсес Солар” (група компаній AES Solar, Харків), яка входить до холдингу AES Group.

На сайті AES Group зазначено, що одним із найбільш пріоритетних напрямків для групи є виробництво біоетанолу та компонента альтернативного моторного палива.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають