9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Виноробня в Одеській області почала виготовляти бальзамічний оцет

Перший український бальзамічний оцет випустила українська виноробня «Колоніст», яка розташована в Придунайській Бессарабії і є власником одними з кращих виноградників в Україні. Оскільки саме Придунайська Бессарабія широко відома своєю родючою землею, а кліматичні умови даного регіону Одеської області ідеально підходять для вирощування сортів виноградної лози найвищої якості, на виноробні «Колоніст» створені ідеальні умови для виробництва бальзамічного оцту, основою якого служить високоякісний виноградний сік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Іван і Алла Плачкови, засновники і співвласники виноробні «Колоніст», багато років вивчали питання виробництва бальзамічного оцту в українських реаліях. Спираючись на досвід і знання італійських колег, сім’я Плачкових ще 4 роки тому задумалася про випуск унікального для українського ринку продукту – бальзамічного оцту власного виробництва.

Сьогодні «Бессарабіко» від Колоніста – це органічний продукт, зі збереженням всіх корисних мікроелементів і властивостей, які притаманні класичним італійським бальзамікам.

Секрет якості «Бессарабіко» у великій праці і відповідності заданим світовим стандартам. У виробництві українського бальзамічного оцту використана як класична, так і не класична технологія виробництва найвідомішого бальзаміка з Модени. – коментує створення «Бессарабіко» Алла Плачкова. – Ми разом з Іваном спеціально відправилися в Італію для вивчення нюансів технології приготування оцту. Після отриманих під час італійських дегустацій і майстер-класів знань, ми можемо з упевненістю заявити, що український бальзамічний оцет нашої виноробні абсолютно конкуренто здатний і має високу перспективу. Ми отримали унікальні для України знання про виробництво бальзаміка, і готові запропонувати українцям фантастичний за своїми смаковими якостями і, головне, корисний для організму бальзамічний оцет – «Оцет Бессарабіко», – сказано у повідомленні.

Бальзамічний оцет Бессарабіко 500 мл.jpgДо «Колоніста» бальзамічний оцет в Україні не робив ніхто. Саме «Колоніст» привіз в країну і задокументував технологію виробництва бальзамічного оцту. Більш того, український виробник змушений був самостійно підготувати всі документи і технічні інструкції для того, щоб ввести новий продукт харчування в Україні. На підготовку законодавчої бази «Колоніст» витратив більше року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають