9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Вінницький стартап створює незвичні медово-ягідні пасти з власної пасіки

Вінницький стартап створює солодкі десерти, поєднуючи натуральні інгредієнти з медом із власної пасіки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Стартап починав маючи багаж теоретичних знань про пасіку, проте без великого досвіду. Кажуть, що перші бджоли були надто агресивними.

Не полишаючи справу, засновники Медобару навчилися «співпрацювати з природою». Тепер на їхній пасіці переважають бджоли породи Карніка.

«Вони не кусаються, бо щасливі», — кажуть власники.

blank

На сьогодні медобар «Мед щасливих бджіл» пропонує широкий асортимент крафтових смаколиків, які мистецьки поєднують смак та користь.

Перш ніж створити медово-ягідну пасту, як мед, так і ягоди, піддаються попередній підготовці. Після збору соковитих, стиглих ягід, їх піддають гідратації при температурі 55 градусів, щоб зберегти вітаміни.

Далі ягоди перемелюють, просіюють від кісточок, змішують з медом та фасують у баночки. Медово-ягідні пасти солодкі, з притаманною ягодам особливістю смаку.

blank

Наприклад, обліпиха в поєднанні з медом літнього різнотрав’я — це «вибух користі» з неповторним кислуватим присмаком.

Малинова паста — це просто must have будь-якої осені, а поєднання смородини з медом має неймовірну кількість вітаміну С.

Медова чорниця гарно впливає на зір. Окрім медово-ягідних паст, «Мед щасливих бджіл» пропонує горішки, залиті медом, кілька видів меду та інші медові десерти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають