9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

«Вінницький лікеро-горілчаний завод» виставлено на продаж

Згідно з інформацією Фонду держмайна, 20 жовтня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державного підприємства «Вінницький лікеро-горілчаний завод». Приймання заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 19 жовтня.

Вінницький лікеро-горілчаний завод розташований в м Вінниця, вул. Нансена, 7, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на InVenture.

Завод займається дистиляцією, ректифікацією і змішуванням спиртних напоїв; виробництвом інших недистильованих напоїв зі зброджуваних продуктів; виробництвом інших основних органічних хімічних речовин.

Єдиний майновий комплекс розташований в виробничому комплексі з прибудовами. Загальна площа приміщень становить 626,2 кв. м, кількість основних засобів – 132 одиниці.

Термін дії ліцензії заводу закінчився. Доходи підприємства формуються шляхом надання в оренду державного майна, що знаходиться на балансі заводу.

За підсумками 2020-2021 років від приватизації спиртових активів до держбюджету має надійти близько 1,5 млрд грн.

В цілому держава виставить на продаж 41 спиртзавод, входить в ДП «Укрспирт», і 37 заводів, які входять до складу концерну «Укрспирт».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають