9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Вінницька харчосмакова фабрика збільшує виробництво оцту

Вінницька харчосмакова фабрика збільшила виробництво дефіцитного оцту, його постачатимуть у супермаркети Вінниці та Києва.

Про це у Фейсбуці повідомив заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«На базі Вінницької харчосмакової фабрики збільшили розлив 9% оцту і вже домовилися про прямі постачання в мережі місцевих супермаркетів», – написав Очеретний.

За його словами, фабрика вже підписала угоди про постачання оцту в п’ять місцевих мереж супермаркетів.

Також цю продукцію вже почали постачати до Києва та у селище Макарів Бучанського району.

Посадовець зазначив, що на Вінницькій харчосмаковій фабриці продукувати оцет можуть безперебійно, оскільки проблем з постачанням сировини (оцтової кислоти) немає.

Штучний дефіцит оцту виник на тлі новин про можливе зникнення з продажу солі через закриття ДП «Артемсіль». Також тоді виник ажіотажний попит на соду.

Приватне акціонерне товариство «Вінницька харчосмакова фабрика» – один із лідерів регіону в галузі плодоовочевої консервації, а на теренах України – лідер з виробництва продукту – візитної картки компанії – хрону «Вінницького» з буряком. Товарний асортимент складається з понад 50 найменувань продуктів харчування: хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, круп’яні палички, сухі сніданки, борошно текстуроване, квас тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають