9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

В Умані працює перша в Україні пивоварня на сонячній енергії

В Умані пивоварня перейшла на альтернативне енергоспоживання і встановила дахову сонячну електростанцію потужністю 408 кВт для виробництва пива та безалкогольних напоїв.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на EcoTown.com.ua.

СЕС змонтували на складських і виробничих приміщеннях, адмінкорпусі та інших будівлях.

«Уманьпиво» стала першою в Україні компанією, яка використовує сонячну енергію для виробництва пива та безалкогольних напоїв.

Згідно з енергоаудитом, 626 сонячних панелей Jinko solar потужністю 525 Вт і 139 панелей на 440 Вт дозволять генерувати електроенергію необхідну для денного споживання заводу. Для цього було використано 10 дахів, що знаходяться на південній стороні. Враховуючи різні матеріали, розташування і кути нахилу дахів, були використані різні види кріплень. Так, одна станція практично поєднала в собі 4 станції різного типу. Серцем системи стали 6 інверторів і система моніторингу Huawei, яка дозволяє 24/7 відстежувати роботу станції, поточну економію і окупність.

«Встановлення власної сонячної електростанції забезпечило певну незалежність підприємства від інших постачальників електроенергії. Інвестуючи в зелену енергетику, ми фактично придбали електроенергію на 25 років вперед за ціною 0,70 грн/кВт, про тому що тариф в електромережі становить 3,91 грн/кВт і постійно зростає», – говорить СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Партнером з постачання і монтажу сонячних панелей стала компанія Rayton Sun. 

СЕС стала вагомим внеском компанії у енергонезалежність, економію фінансових витрат і підтримку зелених технологій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають