9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

В Україні заборонять «коньяк» і «шампанське»

blank
Фото з вільних джерел

Про цей проект закону в сфері охорони прав інтелектуальної власності, який підтримав уряд, повідомили в прес-службі Міністерства економіки України.

«Шампанське можна проводити незалежно французького регіону Шампань, коньяк – поза французького муніципалітету Коньяк, так само як і Моршинську мінеральну воду, не можна проводити в Польщі, а Ніжинські огірки – в Словаччині. Всі ці продукти містять у своїй назві чітке географічне зазначення на походження », – йдеться в повідомленні прес-служби міністерства, передає ПромПолітІнформ..

25 січня на засіданні уряд підтримав проект закону в сфері охорони прав інтелектуальної власності, який розробило Мінекономрозвитку. Законопроект визначає новий порядок правової охорони географічних зазначень.

Автори законопроекту передбачили, що географічне зазначення – це географічне найменування місця (регіону або населеного пункту), з якого походить товар.

«Як правило, такий товар має особливе якість, репутацію або інші характеристики, обумовлені головним чином географічним походження. При цьому хоча б один з етапів виробництва, або переробки товару здійснюється на певній географічній території », – пояснюють в міністерстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають