9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

В Україні вперше почали виробляти харчову олію-спрей

Компанія Olkom Group представила нову лінійку олій Healthy Style, які ще не мають аналогів в Україні. Це натуральні ароматизовані соняшникові олії у форматі зручного аерозольного балончика.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Асоціацію ритейлерів.

Така форма пакування олії дозволяє зберегти смак, аромат і всі її корисні властивості. Зверху на балон надітий трирежимний диспенсер. При натисканні на клапан розпилення стиснене повітря видавлює олію з пакета у вигляді спрею, струменя або крапель, в результаті чого відбувається рівномірний розподіл продукту без надлишків або відходів. Новинки вже представлені у фірмовій крамниці Olkom.

Ще одною перевагою такого формату є те, що це дає можливість істотно скоротити витрати олії. Лінійка Healthy Style представлена 4-ма видами соняшникової олії: «Цитрусовий мікс», «Запашний каррі», «Прованські трави» і «Класична соняшникова олія». Найближчим часом вони з’являться на полицях супермаркетів України.

Olkom Group є одним з лідерів серед олійно-жирових підприємств України. До складу групи компаній входять: ТОВ «Київський маргариновий завод», ПП «Рута-К» і ПрАТ «Київський маргариновий завод».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають