9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

В Україні поліпшується якість вина вітчизняного виробництва

 • На сьогодні існують всі передумови для того, щоб український ринок вина розвивався. Однак, статистика свідчить про протилежні тенденції – обсяг ринку українського вина знижується, виробництво вітчизняного продукту – скорочується. Про це в своєму авторському блозі повідомив директор з маркетингу компанії Eastern Beverage Trading Олексій Безуглий, передає УНН.

  За даними роздрібного аудиту, частка українського вина поступово зростає з 2012 року і за фактом 2016 становила близько 83%. При цьому, варто зазначити, що незважаючи на всі позитивні чинники, обсяг ринку українського вина без урахування Криму плавно знижується, і за фактом в 2016 році оцінюється в 100 млн д літрів, що приблизно на 15% менше, ніж в 2013 році. Також, за даними Держстатистики, виробництво вина, в 2016 році в порівнянні з 2015 роком скоротилося на 3%. тобто, незважаючи на те, що всі передумови є для того, щоб українське вино розвивалося, ринок всупереч скорочується, – написав він.

  За словами О.Безуглого, кількість позицій українських вин в супермаркетах України продовжує скорочуватися. Однією з причин є заміна вітчизняного вина імпортним, зазначив він.

  Нагадаємо що: Урожайність українського винограду виросла втричі.

  Безумовно, враховуючи зростання реальних витрат населення багатьом українцям зараз не до вина, але скорочення ринку додатково сприяє не дуже раціональна політика найбільших мереж в Україні, які скорочують кількість позицій українських вин і роблять акцент на імпорті. Окремі рітейлери скоротили кількість українських вин за останні 5 років в 2 рази. При цьому, загальна тенденція свідчить про те, що асортимент українського вина в супермаркетах скоротився в середньому на чверть, – написав він.

  У той же час О.Безуглій переконаний, що український ринок вина “приречений” на успіх. Адже якість вітчизняної продукції поліпшується, асортимент стає більш різноманітним, а ціна – доступною. Всі ці фактори є наслідками зростаючої конкуренції між виробниками сьогодні, зазначив він.

  У поточній ситуації українським виробникам стає тісно, але посилення конкуренції є хорошим фактором для розвитку ринку і споживача зокрема. Якість українського вина поліпшується, асортимент стає ще більш різноманітним, ціна доступніше, і без всяких сумнівів, ринок українського вина приречений на успіх, – резюмував він.

  Додамо що: Українські винороби у 2016 році переробили 254 тисячі тонн винограду.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний...

  Лісові господарства Житомирщини придбали майже 100 одиниць техніки (фото)

  За I півріччя 2021 року державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства вже придбали майже 100...

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний...