9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Лютого, 2024

В Україні почали видавати електронні сертифікати для експорту органічної продукції до ЄС

«Органік Стандарт» додав перші сертифікати інспекцій (COI) в систему TRACES з використанням технології e-Seal (електронний підпис в системі).

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

«Це означає, що тепер паперові сертифікати інспекції для експорту органічної продукції до ЄС більше не потрібні і всі наші клієнти віднині не потребують паперових копій», — говориться у повідомленні.

Зазначається, що компанія «Органік Стандарт» пройшла всі етапи аутентифікації відповідно до вимог Європейської Комісії й перші сертифікати вже в системі

«Отримання права електронного підпису в системі TRACES NT — це довгий процес, який ми розпочали ще у листопаді 2021 року. Цей здобуток став важливим визнанням наших успіхів та зусиль на шляху до тих змін та інновацій, які ми впроваджуємо для поліпшення якості нашої роботи», — нагадали в компанії. 

Довідка

Перший український сертифікаційний орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, ТОВ «Органік стандарт» був створений в рамках українсько-швейцарського проєкту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» в 2007 році.

Останні новини:

Зараз читають