9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

В Україні шукають нову назву на заміну коньяку

Згідно з нормами охорони географічних зазначень до 2026 року українські виробники повинні відмовитись від використання позначення “коньяк”. Для пошуку нової назви проводять зустрічі та обговорення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України.

Протягом листопада-грудня 2018 року було проведено 8 регіональних хакатонів щодо пошуку нової назви для коньяку. У зустрічах та обговореннях узяли участь як представники органів влади, асоціацій, освіти та науки, так і торгових мереж, ресторанного бізнесу, маркетологи. Крім того, було організовано онлайн-голосування за нову назву коньяку, результати якого також будуть враховані, — йдеться у повідомленні Міністерства

За результатами онлайн-голосування, щодо пропозицій про нову назву “коньяку”, опублікованого на сторінці проекту “Географічні зазначення в Україні” у мережі Facebook, лідерами є “Український бренді / Бренді України” (25,6%), “Бурштин / Бурштинок / Бурштиняк” (9,4%), “Гайстер” (8,5%), “К’янок” (7,9%) та “Дубовик / Дубняр” (7,2%).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають