9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

В Одеській області почали реалізовувати проект який дозволить значно збільшити експорт вина в ЄС

В Одеській області приступили до реалізації проекту, який дозволить забезпечити відповідність вина стандартам ЄС.

Отже, зазначає начальник управління аграрної політики Одеської ОДА Іван Петров, конкурентоспроможність нашої продукції на зовнішньому ринку буде рости. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

Планується ввести контроль якості від куща до готової продукції. Також реалізація проекту дозволить при експорті ідентифікувати вино, яке виробляється саме на території Одеської області. Адже невід’ємною складовою в умовах Асоціації з ЄС залишається забезпечення якості та контролю походження харчової продукції. Зокрема, до кінця цього року буде завершено складання кадастру виноградників. Такий підхід стане основою для ефективного захисту прав виробників нашого регіону, – підкреслив Іван Петров.

Крім того, керівництво облдержадміністрації посилює співпрацю з китайськими колегами. Як зазначив Іван Петров, «загальний імпорт вин в КНР постійно зростає, що відкриває нові перспективи для виробників регіону, але за умови високої якості продукції».

Нагадаємо, в Одеській області вирощування винограду здійснюють 179 суб’єктів господарювання різних форм власності. Зараз в кадастр виноградників внесені 1 тисячу 669 окремих ділянок із зазначенням їх геодезичних координат. Перелік складається з 40 найменувань технічних сортів, 56 – столового винограду і 4 – подвійного.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають