9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

В Черкаській області відкрили новозбудований пивзавод (фото)

Група Компаній «Нові Продукти» відкрила в Жашкові Черкаської області потужний пивоварний завод New Brew. Пивзавод оснащений новим найсучаснішим високотехнологічним обладнанням.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Країна сьогодні.

Зазначається, що запуск виробництва власного пива став для компанії цілковито новим напрямком та завдяки якісним інгредієнтам та чесній технології виробництва компанія забезпечить український ринок пивом крафтової якості.

“Найголовніше в закладенні підвалин нового напряму – знайти свою точну нішу, свій гідний і єдино правильний шлях. Основою нашої концепції став пошук “золотої середини” між двома протилежними явищами: масовим споживанням та індивідуальним виготовленням, що відповідно впливає на співвідношення ціни та якості. Вважаю, нам вдалося знайти цей унікальний баланс, тож ми з радістю та хвилюванням запускаємо велике потужне виробництво з використанням крафтових технологій. Ми позиціонуємо себе як приватна броварня та ідеологічно відбудовуємося від пивних гігантів, проте водночас ми прагнемо стати сильним гравцем на українському пивному ринку”, – прокоментував нове амбітне починання директор із розвитку пивного напряму Юрій Бикоріз.

В якості інгредієнтів будуть використовувати джерельну воду з екологічно чистих надр Черкащини, ячмінь, вирощений за 150 кілометрів від Жашкова, та місцевий солод.

Зазначимо, що будівництво пивзаводу New Brew стартувало 2016 році в місті Жашків Черкаської області на території виробничих потужностей компанії «Нові Продукти».

Група Компаній «Нові Продукти» — один з найбільших українських виробників напоїв і снеків. Вже понад 15 років компанія постачає продукцію як на внутрішній ринок так і експортує її до 19 країн світу, серед яких Китай, Італія, Німеччина, Чехія, Угорщина, Ізраїль, Білорусь, Молдова, та інші. Відома такими брендами як: SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO Energy, REVO Alco Energy, EatMe, APPS, WHY NOT, «Природне Джерело».

Останні новини:

Зараз читають