9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Українським виробникам борошна загрожує дефіцит сировини

Асоціація «Борошномели України» та Всеукраїнська асоціація пекарів закликали президента Україн та Уряд обмежити експорт зернової продукції продовольчої групи з метою недопущення різкого зростання ціни на хліб. Заклик зроблено з метою недопущення різкого зростання цін на хліб та хлібобулочні вироби.

Передає Національний Промисловий Портал України з посиланням на UA-IN

Зміна та ускладнення логістичних маршрутів, підвищена волатильність світових ринків і підвищений попит на продукти харчування з огляду на запроваджені по всьому світу карантинні заходи уже починають негативно відображатися на українських компаніях, які працюють в секторі постачання продовольчих товарів» — зазначили в асоціаціях.

У асоціації зазначають, що на сьогодні склалася критична ситуація на внутрішньому ринку зерна. Через зростання попиту на зовнішніх ринках і через сезонні фактори збільшуються ціни на продовольчу пшеницю. За їх словами за останні десять днів середня ціна на пшеницю другого і третього класу зросла на 400-500 грн/т. Таке здорожчання уже в найближчому майбутньому призведе до зростання ціни на борошно всіх сортів на 500-600 грн/т, тож підвищення ціни на хліб та пекарську продукцію на 15-20% є майже доконаним фактом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають