Український виробник соків будує третій завод в Польщі та п’ятий в Україні (фото)

34416
 • Один з найбільших в Україні виробників фруктових соків і сокових концентратів група компаній T.B.Fruit розпочала будівництво найбільшого у Європі заводу з переробки фруктів і ягід потужністю 330 тис. тонн в рік в місті Бжостовец (Польща).

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News.

  “У Польщі розпочато будівництво заводу компанії T. B. Fruit, він буде третім заводом в Польщі і найпотужнішим в Європі”, – повідомив директор з виробництва групи Олег Мочалюк.

  За словами Мочалюка, завод зможе переробляти 3 тис. тонн яблук на добу.

  Офіційно будівництво було розпочато 30 травня. Запланований обсяг інвестицій в проект складає понад 40 млн євро. Відзначається, що вироблена на даному заводі продукція буде орієнтована на експорт в країни ЄС і США.

  Паралельно, компанія закінчує будівництво у Львівській області вже п’ятого заводу в Україні — заводу з виробництва пектину.

  Обсяг інвестицій в будівництво першої лінії склав 20-22 млн євро.
  Яблучні відходи для отримання пектину планується завозити з українських, молдавських і польських підприємств.

  Велику частину продукції планується поставляти на експорт, оскільки обсяг внутрішнього ринку пектину становить 400-500 тонн.

  TBFruit об’єднує підприємство “Яблуневий дар” (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи TBFruit Dwikozy і TBFruit Annopol (обидва — Польща), компанії “Танк Транс Україна” і Tank Trans Polska, які займаються внутрішніми та міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс “Т.Б. Сад” з 700 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини. Продукція T.B. Fruit реалізується під торговими марками Galicia і Filvarok.

  Також, у 2015 році група компаній T.B.Fruit запустила завод з переробки фруктів і виробництва сокових концентратів в місті Едінци (Молдова).


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here