9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Український виробник равликів почав постачання продукції до вітчизняних супермаркетів

Цього року компанія «Равлик 2016» зробила перші поставки своєї продукції, заморожених напівфабрикатів з равликів, до українських торговельних мереж.

Про це розповів власник господарства «Равлик 2016» Сергій Данилейко під час мітапу «Равликові ферми та равликівництво: Кращі агропрактики», передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

«Наші заморожені напівфабрикати вже постачаємо до Канади, Японії, Франції, Іспанії. Цього року вперше уклали угоду на постачання до українських торговельних мереж — «Метро» та «Сільпо». Зізнаюсь, що не чекав зацікавленості від українського ритейлу на постачання цих товарів», — зазначає Сергій Данилейко.

За його словами, щоб зрозуміти попит і смаки споживача, тестово було вироблено 38 напівфабрикатів, з яких для масового виробництва та реалізації було обрано 4 позиції. 

Сергій Данилейко переконаний, що в умовах високої конкуренції в усіх сферах економіки досягти успіху зможе лише той, хто експериментує, застосовує нові підходи, втілює в життя інноваційні ідеї та знаходить нові напрями ведення бізнесу. 

«Ми й надалі плануємо рухатися тільки вперед та найближчими роками стати відомим постачальником равликів у Європі. Адже сьогодні в Україні є всі необхідні для цього ресурси», — стверджує Сергій Данилейко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають