9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Український агрохолдинг почав виробництво мармурової свинини

Агрохолдинг KSG Agro вперше в Україні у промисловому виробництві розпочав продукування мармурової свинини.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agro Times.

«Мармурова свинина – це м’ясо особливої ​​породи свиней, у нашому випадку – канадської генетики Genesus, що має особливі смакові та якісні характеристики, – розповів Ігор Ушаков, директор ТОВ «Стронг-Трейд», яке в KSG Agro відповідає за свинарський бізнес. – Це і яскравіший колір м’яса, і властиві цій породі сальні прожилки, які утримують м’ясні соки та роблять структуру свинини м’якшою та соковитішою».

Ідеться про неординарну свинину преміумсегменту, яка ідеально підходить, наприклад, для приготування шашликів та інших видів барбекю, додав він. За правильної заморозки (від 0 ℃ до +4 ℃) мармурова свинина не насичується вологою. Якщо звичайна свинина при заморожуванні дає приріст води до 4%, то мармурова – вдесятеро менше – лише 0,4%, залишаючись при цьому м’якшою та смачнішою.

«Цьогорічні тренди промислового свинарства передбачають постійне збільшення показника кілограмів м’яса на свиноматку. Виробників можна зрозуміти: вони борються за обсяги та зниження собівартості, але результатом цієї гонки стало те, що свинина за своїми властивостями та структурою на ринку особливо не відрізняється, як це відбувається з тією ж курятиною чи індичатиною, – пояснив керівник свинарського напряму KSG Agro, директор «Стронг-Інвест» Василь Старобор. – Мармурова свинина, яку ми почали виробляти за рахунок оновлення стада свинями канадської генетики Genesus, – особливий випадок. Свині цієї генетики мають високий статус здоров’я, а їхнє соковите м’ясо, зване мармуровим, м’яке та соковите, зберігає свої неперевершені смакові характеристики й за охолодження, і при приготуванні».

На вигляд мармурова свинина – яскрава і з мармуровим відтінком завдяки особливим м’ясним прожилкам – привабливіша за звичайну, додав він.

За словами Василя Старобора, до кінця року обсяг виробництва мармурової свинини сягне 25 тонн на місяць із наступним виходом на більші промислові обсяги у 2023 році – мірою оновлення свинопоголів’я.

На першому етапі KSG Agro планує постачати мармурову свинину до люксових магазинів ритейлових мереж, де представлена й продукція преміумкласу. Її маркуватимуть особливим чином.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають