9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Український мед витісняє китайський на ринку Японії

Українські виробники нарощують постачання меду до Японії. За п’ять років експорт українського меду до Країни Вранішнього Сонця збільшився більш як у п’ять разів – з 19 до 96 тонн.

Про це повідомив віце-президент з міжнародних питань «Союзу пасічників України» Андрій Бажин, пише Delo.UA, передає Укрінформ.

Україна нарощує постачання меду до Японії. Так, якщо у 2014 році до цієї країни було поставлено всього 19 тонн українського меду, то за підсумками 2017 року – 96 тонн, – йдеться у повідомленні.

Японські покупці споживають близько 51 тис. тонн меду на рік, із яких лише 5% – з японських пасік. У грошовому еквіваленті обсяг місцевого ринку у 2017 році склав 561 млн дол. Близько 70% меду в Японії імпортується з Китаю, але за останні 10 років його частка помітно скоротилася. І на місце китайському меду прийшов український.

Через проблеми з якістю, а іноді і фальсифікацію китайської продукції, український мед тут припав до смаку, – заявляє Бажин.

Він відзначає, що японці готові купувати українську продукцію дорожче, ніж США або ЄС, але і вимоги у них набагато жорсткіші. Вони в основному люблять фасований, виключно рідкий продукт, найчастіше – світлий, прозорий. Популярний у Японії мікс рапсового і акацієвого меду. А якщо на етикетці вказано, що він натуральний – тоді продукт цінується ще більше.

Картинки по запросу український мед Японія

Як повідомляється, підприємство-експортер і його потужності мають бути сертифіковані за одним із міжнародних стандартів харчової безпеки. В Україні компанія-експортер повинна мати дозвіл на експорт меду до Японії. Крім того, така компанія має бути зареєстрована у держоргані, який контролює імпорт продуктів харчування і медикаментів до Японії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають