9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Українські виробники кондитерської продукції домовилися про вихід на канадський ринок

Українські кондитери виходять на канадський ринок.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів президент Канадсько-української торгової палати Зенон Потічний, передає Укрінформ.

Українські постачальники кондитерської продукції змогли на виставках у Канаді знайти собі дистриб’юторів і вже починають поставки продукції за океан, – сказав Потічний.

За його словами, дуже успішно зайшли до Канади також українські виробники меблів.

Кільком компаніям вдалося налагодити збут і продати навіть ті речі, які були привезені спеціально для виставки, – наголосив президент КУТП.

Він додав, що з канадської сторони надійшло кілька запитів від компаній, які хотіли б приїхати в Україну і на місці оглянути потужності підприємств перед укладенням контрактів.

Тож є велика зацікавленість у торгівлі між Канадою та Україною, – підсумував Потічний.

Як відомо, 1 серпня 2017 року набула чинності Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Канада негайно скасувала 98% мит на український експорт. Для канадських товарів Україна відразу скасувала 72% мит, а упродовж 7 років безмитний експорт зросте до 98%. Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи документа захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Останні новини:

Зараз читають