9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Українські вироби з листкового тіста продаються у 20-ти країнах світу

 • Головними країнами-імпортерами стали Румунія, Молдова, Ірак і Казахстан

  Українські виробники поставляють листкові вироби в більш ніж 20 країн світу. Останніми роками структура експортних поставок змінилася. Це пов’язано із загостренням відносин з Росією, яка була основним покупцем даної продукції в 2013 році.

  Про це передає UBR з посиланням на експертів Pro-Consulting.

  Українські виробники були вимушені оперативно знаходити ринки збуту листкових виробів. Експортери швидко зуміли переорієнтуватися на нові ринки збуту, а також розширили існуючі канали продажів в інші країни.

  В результаті такої диверсифікації на перші місця серед імпортерів вийшли Румунія, Молдова, Ірак, Казахстан. Причому частки цих країн розподілені рівномірно в межах 10-20% від загального обсягу.

  Фото: ubr.ua

  Обсяги імпортних поставок в Україну в цей час були настільки незначними, що практично не чинили ніякого впливу на ринок, оскільки через зниження купівельної спроможності населення і нестабільності національної валюти український ринок в період 2014 року – першої половини 2017 років перестав бути привабливим для іноземних виробників листкових виробів. У 2016 році головними імпортерами листкових виробів в нашу країну були Туреччина та Іспанія, частка яких становила 45% і 37% відповідно.

  В даний час попит населення все більше зміщується в бік споживання більш низькокалорійної їжі. Це змушує виробників розробляти нові рецепти листкових виробів зі зниженою калорійністю.

  Найбільш популярними серед листкових виробів у споживачів є круасани, трохи поступаються їм по перевагах слойки і язички з наповнювачами.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Запорізький аеропорт демонструє ріст пасажиропотоку на 42% у порівнянні з доковідним роком

  У червні 2021 року пасажиропотік аеропорту Запоріжжя склав 66 730 осіб, що на 42% більше, ніж в...

  Пасажиропотік в аеропорту Харкова вперше перевищив допандемічні показники

  У червні 2021 року пасажиропотік аеропорту Харків склав 126,9 тис. осіб. Це на 5% більше, ніж за...

  Сербія та Угорщина збудували газопровід в обхід України для експорту російського газу

  Сербська компанія Srbijagas і угорська FGSZ завершили будівництво лінійної частини газопроводу-перемички між двома країнами, якою Угорщина зможе...

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив з Миколаєва судно з рекордною партією металопродукції

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції.