9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Українські вироби з листкового тіста продаються у 20-ти країнах світу

Головними країнами-імпортерами стали Румунія, Молдова, Ірак і Казахстан

Українські виробники поставляють листкові вироби в більш ніж 20 країн світу. Останніми роками структура експортних поставок змінилася. Це пов’язано із загостренням відносин з Росією, яка була основним покупцем даної продукції в 2013 році.

Про це передає UBR з посиланням на експертів Pro-Consulting.

Українські виробники були вимушені оперативно знаходити ринки збуту листкових виробів. Експортери швидко зуміли переорієнтуватися на нові ринки збуту, а також розширили існуючі канали продажів в інші країни.

В результаті такої диверсифікації на перші місця серед імпортерів вийшли Румунія, Молдова, Ірак, Казахстан. Причому частки цих країн розподілені рівномірно в межах 10-20% від загального обсягу.

blank
Фото: ubr.ua

Обсяги імпортних поставок в Україну в цей час були настільки незначними, що практично не чинили ніякого впливу на ринок, оскільки через зниження купівельної спроможності населення і нестабільності національної валюти український ринок в період 2014 року – першої половини 2017 років перестав бути привабливим для іноземних виробників листкових виробів. У 2016 році головними імпортерами листкових виробів в нашу країну були Туреччина та Іспанія, частка яких становила 45% і 37% відповідно.

В даний час попит населення все більше зміщується в бік споживання більш низькокалорійної їжі. Це змушує виробників розробляти нові рецепти листкових виробів зі зниженою калорійністю.

Найбільш популярними серед листкових виробів у споживачів є круасани, трохи поступаються їм по перевагах слойки і язички з наповнювачами.

Останні новини:

Зараз читають