9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Українські молоко та молочні продукти тепер можна експортувати до Йорданії

Відповідні органи Йорданії та України погодили форму сертифіката на експорт з України молока та молочних продуктів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Урядовий портал.

Сертифікат є результатом роботи з Йорданською стороною Держпродспоживслужби та дипломатів Міністерства закордонних справ України.

«МЗС продовжує системно працювати над відкриттям нових іноземних ринків для українських експортерів спільно з Держпродспоживслужбою. Кожен новий відкритий ринок – це додаткові можливості для українських компаній, а отже додаткові валютні надходження, зміцнення національної валюти, нові робочі місця та податки в бюджет», – заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Ми робимо все для того, щоб смачне та корисне українське молоко та молокопродукти оцінили споживачі в усьому світі. Йорданія стає все більш відкритою для українських експортерів харчових продуктів. Переконана, що наша співпраця буде й надалі посилюватися», – зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Зазначимо, що це вже третій подібний сертифікат з Йорданією за цей рік. У червні погодили сертифікат на експорт живих овець, а у жовтні – на м’ясо, субпродукти та інші продукти птахівництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають