9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Українські кондитери підписали три великих контракти з Саудівською Аравією

Представники трьох виробників кондитерської продукції відвідали Королівство Саудівська Аравія з бізнес-місією, де підписали контракти з відомими місцевими компаніями щодо експорту своєї продукції в Саудівську Аравію та інші країни регіону Затоки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укріфнорм.

Зокрема Саудівську Аравію з бізнес-місією відвідали представники «Харківської бісквітної фабрики», «Львівської майстерні шоколаду» та «Грона». Бізнес-місія була організована МЗС України спільно з Асоціацією «Укркондпром» за сприяння Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія для зустрічі з місцевими імпортерами та дистриб’юторами харчової продукції.

«МЗС докладає максимальних зусиль для нарощування експорту української харчової продукції в країни Затоки, які розглядаються українськими виробниками як перспективний ринок. Посольства України в цьому регіоні активізували переговори з місцевим бізнесом для пошуку торговельних партнерів українським компаніям і відзначають, що українська продукція має високий потенціал на ринку», – заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

blank

«Ми активно формуємо позитивний імідж української продукції та її просування в цьому регіоні», – додав глава МЗС.

Ще декілька українських виробників кондитерської продукції знаходяться на завершальній стадії переговорів з імпортерами та дистриб’юторами із Саудівської Аравії щодо підписання контрактів.

Міністерство зазначило, що перед візитом до Саудівської Аравії було організовано близько 70 попередніх онлайн В2В переговорів між українськими та місцевими компаніями в рамках ініціативи Vtrade Confectionery Foods за сприяння програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». За результатами проведеної роботи українські компанії впевнено відкривають для себе новий перспективний ринок Саудівської Аравії. Нові контракти сприятимуть розвитку українського виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають