9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Українські кондитери нарощують виробництво

blankТОВ “АВК Конфекшінері” (Київ), один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, в 2016 році збільшило обсяги виробництва на 25% – до 46,07 тис. Тонн в порівнянні з попереднім роком, інформує Інтерфакс-Україна. Передає UBR.

“Обсяги виробництва по фабриці в 2016 році склали 46,072 тис. Тонн, що на 2,829 тонн менше, ніж ми планували, однак на 9,292 тис. Тонни більше, ніж в 2015 році”, – повідомив директор Дніпропетровської кондитерської фабрики Олег Гаряжа.

Україна розширила торгівлю шоколадом на ринках Європи, Азії та Африки
За словами директора з якості фабрики Андрія Гаряжі, зараз “АВК Конфекшінері” працює над отриманням сертифікатів якості своєї продукції відповідно до міжнародних стандартів IFS (International Food Standard) і BRC (Global Standard for Food Safety), що дозволить наростити поставки компанії в ЄС.

“Ми зараз займаємося отриманням сертифікатів IFS і BRC, щоб” грати в довгу “з нашими європейськими партнерами. Нам допомагає в цьому” Бюро Верітас “. Я впевнений, ми успішно пройдемо перевірки і отримаємо до липня відповідні сертифікати”, – додав Гаряжа.

Зараз “АВК Конфекшінері” продовжує працювати над відновленням свого асортименту після втрати контролю над Луганській і Донецькій кондитерськими фабриками.

“Велике навантаження лягла на фабрику після втрати потужностей. Ми повинні були відновити частину асортименту, оскільки фактично втратили виробництво печива. У 2016 році відновили виробництво екструзії для випуску нашого” Мажора “і” Бам-Бука “, – пояснив директор Дніпропетровської кондитерської фабрики.

Він уточнив, що потужності фабрики в Дніпрі дозволяють виробляти 60 тис. Тонн продукції на рік.

Зараз продукція “АВК Конфекшінері” поставляється в 53 країни, компанія має намір розширювати ринки збуту і асортимент в 2017 році.

Гряжа додав, що через заборону транзиту Росією своєї територією, українські продукти втрачають свої позиції на ринках СНД і Середньої Азії.

“Український товар дуже довго туди йде, часто бувають черги на переправі. Клієнти не хочуть чекати 40 днів і заморожувати свої гроші. Нас витісняє російська продукція на полицях Казахстану та інших країн СНД”, – пояснив Гаряжа.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають