9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Українські кондитери нарощують виробництво

 • ТОВ “АВК Конфекшінері” (Київ), один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, в 2016 році збільшило обсяги виробництва на 25% – до 46,07 тис. Тонн в порівнянні з попереднім роком, інформує Інтерфакс-Україна. Передає UBR.

  “Обсяги виробництва по фабриці в 2016 році склали 46,072 тис. Тонн, що на 2,829 тонн менше, ніж ми планували, однак на 9,292 тис. Тонни більше, ніж в 2015 році”, – повідомив директор Дніпропетровської кондитерської фабрики Олег Гаряжа.

  Україна розширила торгівлю шоколадом на ринках Європи, Азії та Африки
  За словами директора з якості фабрики Андрія Гаряжі, зараз “АВК Конфекшінері” працює над отриманням сертифікатів якості своєї продукції відповідно до міжнародних стандартів IFS (International Food Standard) і BRC (Global Standard for Food Safety), що дозволить наростити поставки компанії в ЄС.

  “Ми зараз займаємося отриманням сертифікатів IFS і BRC, щоб” грати в довгу “з нашими європейськими партнерами. Нам допомагає в цьому” Бюро Верітас “. Я впевнений, ми успішно пройдемо перевірки і отримаємо до липня відповідні сертифікати”, – додав Гаряжа.

  Зараз “АВК Конфекшінері” продовжує працювати над відновленням свого асортименту після втрати контролю над Луганській і Донецькій кондитерськими фабриками.

  “Велике навантаження лягла на фабрику після втрати потужностей. Ми повинні були відновити частину асортименту, оскільки фактично втратили виробництво печива. У 2016 році відновили виробництво екструзії для випуску нашого” Мажора “і” Бам-Бука “, – пояснив директор Дніпропетровської кондитерської фабрики.

  Він уточнив, що потужності фабрики в Дніпрі дозволяють виробляти 60 тис. Тонн продукції на рік.

  Зараз продукція “АВК Конфекшінері” поставляється в 53 країни, компанія має намір розширювати ринки збуту і асортимент в 2017 році.

  Гряжа додав, що через заборону транзиту Росією своєї територією, українські продукти втрачають свої позиції на ринках СНД і Середньої Азії.

  “Український товар дуже довго туди йде, часто бувають черги на переправі. Клієнти не хочуть чекати 40 днів і заморожувати свої гроші. Нас витісняє російська продукція на полицях Казахстану та інших країн СНД”, – пояснив Гаряжа.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” у квітні збільшила на 8% середньодобове навантаження вагонів

  "Укрзалізниця" у квітні 2021 року збільшила середньодобове навантаження вагона більш ніж на 8%. Зокрема, за період з...

  В Ізмаїлі реалізовують проєкт відновлення регулярного пасажирського сполучення по Дунаю з румунською Тулчею

  Виконком міської ради Ізмаїла на цьому тижні підписав грантовий контракт за проєктом "CBConnect-Trans - розвиток інтермодального транскордонного...

  Академія наук України супроводжує роботу всіх стратегічних галузей національної економіки

  Установи Національної академії наук України займаються обслуговуванням та підтриманням роботи усіх, без винятку, стратегічних галузей національної економіки....

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...