9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Українське вино витісняє французьке та ітайліське на ринку Казахстану

У першому кварталі 2017 року Україна в 9 разів наростила імпорт своїх вин в Казахстан, тим самим зайнявши третє місце в загальному обсязі привізних вин. За перші чотири місяці минулого року імпорт вин виріс до 622 тонн в порівнянні з 69 тоннами у 2016 році.

Тим часом імпорт італійських і французьких вин зменшився майже в два рази, так як щорічно фізичний обсяг імпорту французьких вин скорочується в середньому на 11%. При цьому імпорт італійських вин щорічно падає на 10%, про це повідомляє УНН, передає techdrinks.info.

У повідомленні також зазначено, що казахстанське виноробство забезпечує 80% внутрішнього ринку вин. У першому кварталі 2018 року воно збільшилася на 14% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Раніше повідомлялося, що в Україні хочуть спростити умови ведення бізнесу для виноробів. Зокрема, народні депутати виступили з пропозицією скасувати атестацію для малих виробників при отриманні необхідної ліцензії. Таким чином, винороби, що виробляють вино з власного винограду, зможуть обзавестися ліцензією не проходячи відповідну процедуру атестації.

Останні новини:

Зараз читають