9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Україна отримає нові можливості для експорту сільськогосподарської продукції до ОАЕ

Урядовці України та ОАЕ обговорили двосторонні проєкти в контексті посилення ролі нашої країни як контриб’ютора продовольчої безпеки країн Затоки.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Зустріч відбулася між заступником міністра закордонних справ України Дмитра Сеніка та міністром зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ, головою еміратської частини Українсько-еміратської координаційної ради Маріам Аль-Мхейрі.

Основною темою зустрічі стало обговорення актуального стану двосторонніх інвестиційних, торговельних та економічних відносин між Україною і ОАЕ.

«Сторони також обговорили нові двосторонні проєкти в контексті посилення ролі України як контриб’ютора продовольчої безпеки країн Затоки, активізацію співпраці в галузі туризму, розвитку інфраструктурних проєктів.., кроки задля збільшення товарообігу та пожвавлення зв’язків бізнесу, зокрема у контексті реалізації спільних інвестиційних проєктів та можливостей для збільшення українського експорту сільськогосподарської продукції до ОАЕ», – йдеться у повідомленні МЗС.

Сенік та Аль-Мхейрі окремо торкнулися питання активізації політичних контактів на високому та найвищому рівнях.

Заступник міністра відзначив значний прогрес ОАЕ в боротьбі зі зміною клімату завдяки інноваційним національним програмам та привітав із рішенням про проведення наступного саміту СОР28 в ОАЕ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають