9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Україна буде експортувати чорну ікру до Саудівської Аравії

Саудівська Аравія погодила форму сертифіката на експортовані з України продукти, що походять від водних тварин (ікра, морепродукти тощо). Зазначена форма сертифікату набирає чинності з 1 грудня 2021 року.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Держпродспоживслужби.

«Ринок Королівства Саудівської Аравії вкрай важливий для України. З кожним роком наші експортери отримують на ньому все більше можливостей. Це стосується виробників м’яса, молока, меду, яєць. Тепер же українські виробники отримали бажану можливість експортувати до Королівства продукти, що походять від водних тварин. А якщо конкретно, то ми очікуємо на експорт до Саудівської Аравії чорної ікри українського виробництва», – зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Відповідно до процедури, визначеної компетентним органом Королівства Саудівська Аравія, потенційні експортери мають пройти процедуру акредитації для набуття права експорту продуктів для споживання людиною.

Методичні вказівки та роз’яснення для експорту харчових продуктів до Королівства Саудівська Аравія опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво» – «Ветеринарія та безпечність» – «Вимоги країн світу» – «Довідкова інформація щодо експорту до Королівства Саудівська Аравія».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають