9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Український шоколад експортують до Сінгапуру та Малайзії

Українська компанія «Малбі Фудс», що є одним з провідних виробників шоколаду та інших кондитерських виробів в Україні під кількома відомими брендами, такими як «Millennium» та «Любимов», продовжує активно розширювати географію експорту своєї солодкої продукції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 
ukrainefood.org.

Завдяки участі в торговій місії, організованій проектом розвитку експорту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) до Сінгапуру та Малайзії, Millennium став першим українським брендом, що був включений до основного каталогу найбільшого он-лайн супермаркету Сінгапуру RedMart. А вже за кілька тижнів по цьому, продукція під брендами Millennium та Любимов з’явилася в одній з провідних мереж супермаркетів столиці Малайзії, Куала-Лумпур.

«Дуже приємно давати відгук про позитивний досвід торгової місії до Сингапуру та Малайзії вже вдруге.  На сьогоднішній день вже було здійснено декілька поставок продукції ТМ “Millennium” та ТМ “Любимов” до Малайзії. Поки що це незначний крок у світовому розрізі, але великий крок для нашої компанії.  Сподіваємося, що згодом населення Малайзії “розсмакує” наш шоколад і ми збільшимо обсяг продажів», — говорить Ольга Десятко, керівник відділу розвитку експорту «Малбі Фудс».

Великий потенціал для поставок в цей регіон української продукції відмічає і Андрій Ярмак, керівник проекту розвитку експорту, та економіст інвестиційного департаменту ФАО.

«Потрапити до каталогу RedMart реально — доведено нашою практикою. А коли ти потрапив до цього каталогу, то відразу вся Азія дізнається про тебе, бо всі відслідковують нових постачальників, яких знаходить цей підрозділ компанії Alibaba», — говорить експерт.

Останні новини:

Зараз читають