9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

У Рівному відкрили лабораторію інноваційних харчових технологій (фото)

У Рівному відкрили «Лабораторію інноваційних харчових технологій», де готуватимуть професійних кухарів, кондитерів, офіціантів та барменів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

За допомогою новітнього обладнання учні матимуть усі необхідні інструменти та навички для навчання. На базі цього закладу проходять кваліфікацію кухарі 5-го розряду та перекваліфікацію з усієї України.

blank

В училищі є можливості для розвитку своїх знань та навичок. Головна особливість закладу – це те, що тут готують майстрів з усієї України. Сюди приїздять на підвищення кваліфікації, тому що це брендовий заклад, в ньому готують кухарів 5 розряду. І у кожного учня є своє робоче місце з обладнанням. І це приклад для багатьох інших навчальних закладів подібного типу.

blank

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з навчально-практичним центром та з сучасними вимогами до поєднання продуктів і оформлення страв, методологією проєктування рецептур та оцінкою якості харчових продуктів за новітніми виробничими технологіями.

blank

Новий навчальний центр дуже сучасний і оснащений новітнім обладнанням, що використовують кухарі у провідних ресторанах. Тут за одну хвилину готують попередньо замариновану перепілку у хоспері. Перепілка виходить ніжна, соковита, і зберігає всі корисні властивості. Сушать яблучні чіпси у су-віді, варять рис у рисоварках, коптять м’ясо у коптильнях. Кухарі продемонстрували увесь процес приготування страв на обладнанні.

Для присутніх влаштували дегустацію страв, приготовлених на базі новітнього обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають