9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

У Китаї почали популяризувати українські продукти

 • Основними товарами продовольства українського експорту в Китай є соняшникова олія, борошно, цукор

  У березні 2017 року Китаї вийшов у світ спеціальний номер журналу «Food to China», присвячений продуктам харчування українського виробництва. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Comments.UA.

  Ініціаторами цього стали Асоціація Імпортерів Продуктів Харчування, консалтинго-логістична компанія Fialan і Посольство України в Китаї. Вони поставили перед собою амбітну мету – популяризувати і активно просувати українські продукти харчування в Китаї.

  Радник-посланник посольства України в КНР, торговий представник України в Китаї Віктор Танасійчук сподівається на допомогу місцевих ЗМІ, так як китайський бізнес має лише загальне уявлення про можливості співпраці з Україною.

  Дипломат також назвав три основні перепони в розвитку торговельних відносин українського АПК з Китаєм:

  1. Технічні бар’єри. Узгодження санітарних і фітосанітарних вимог китайської сторони при експорті відповідних продуктів, є критичними для повноцінної торгівлі.
  2. Питання логістики. Існуючий логістичний комплекс є недостатнім і неефективним для масштабного товарообігу з Китаєм, потреби якого ростуть з кожним днем.
  3. Необхідність пошуку нових форм у просуванні продукції на китайський ринок.

  Фактично, вся продовольча продукція, яка вирощується або виробляється в Україні, є надзвичайно смачною, якісною і досить недорогий. Тому хотілося б привернути увагу китайських партнерів до широкої групі українських харчових продуктів, які неодмінно сподобаються китайським споживачам , – сказав Віктор Танасійчук.

  У свою чергу директор офісу Fialan в Китаї Роман Кривошеєв назвав Китай одним з найбільших в світі споживачів іноземних продуктів харчування.

  З огляду на, що населення Китаю становить понад 1 мільярд 300 мільйонів чоловік, де середній клас займає досить велику частку і, має хорошу купівельну спроможність, можна стверджувати, що зараз ситуація для виходу українських виробників на ринок Китаю більш ніж відповідна, – зазначив експерт і додав, що Китай відчуває дефіцит цілого ряду товарів, і в першу чергу – це продукти харчування.

  На жаль, в Китаї дуже мало знають про Україну і тим більше про українські продуктах харчування. Ми зіткнулися з цією проблемою кілька років тому, коли почали просувати товари українського виробництва в Китаї. Усвідомивши це, спільно з нашим партнером – Китайської Асоціацією Імпортерів, вирішили видати журнал про українських продуктах харчування, заручившись підтримкою МЗС України та Посольства України в Китаї. Цільовою аудиторією цього журналу є китайські компанії, які працюють з імпортними продуктами, тому інформація потрапить безпосередньо до потрібних адресатам. Ми впевнені, що видання журналу «Food To China» про Україну спричинить за собою зростання інтересу до нашої країни з боку китайських партнерів, – резюмував Роман Кривошеєв.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  У порту Ольвія перевалили рекордні 3,9 мільйона тонн вантажів

  За 12 місяців 2020 року в морському порту Ольвія було оброблено 3,91 мільйона тонн вантажів, що стало...

  Львівський бронетанковий завод уклав експортний контракт на “Дозор-Б” та отримав замовлення від Міноборони

  ДП "Львівський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", має повноцінне завантаження (8-годинний робочий день) на...

  ЦСВЯП прийме першу партію відпрацьованого ядерного палива з українських АЕС у травні 2021 року

  У травні 2021 року "Енергоатом" здійснить перше постачання відпрацьованого ядерного палива з української АЕС в централізоване сховище...

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.