9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У Китаї почали популяризувати українські продукти

blankОсновними товарами продовольства українського експорту в Китай є соняшникова олія, борошно, цукор

У березні 2017 року Китаї вийшов у світ спеціальний номер журналу «Food to China», присвячений продуктам харчування українського виробництва. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Comments.UA.

Ініціаторами цього стали Асоціація Імпортерів Продуктів Харчування, консалтинго-логістична компанія Fialan і Посольство України в Китаї. Вони поставили перед собою амбітну мету – популяризувати і активно просувати українські продукти харчування в Китаї.

Радник-посланник посольства України в КНР, торговий представник України в Китаї Віктор Танасійчук сподівається на допомогу місцевих ЗМІ, так як китайський бізнес має лише загальне уявлення про можливості співпраці з Україною.

Дипломат також назвав три основні перепони в розвитку торговельних відносин українського АПК з Китаєм:

  1. Технічні бар’єри. Узгодження санітарних і фітосанітарних вимог китайської сторони при експорті відповідних продуктів, є критичними для повноцінної торгівлі.
  2. Питання логістики. Існуючий логістичний комплекс є недостатнім і неефективним для масштабного товарообігу з Китаєм, потреби якого ростуть з кожним днем.
  3. Необхідність пошуку нових форм у просуванні продукції на китайський ринок.

Фактично, вся продовольча продукція, яка вирощується або виробляється в Україні, є надзвичайно смачною, якісною і досить недорогий. Тому хотілося б привернути увагу китайських партнерів до широкої групі українських харчових продуктів, які неодмінно сподобаються китайським споживачам , – сказав Віктор Танасійчук.

У свою чергу директор офісу Fialan в Китаї Роман Кривошеєв назвав Китай одним з найбільших в світі споживачів іноземних продуктів харчування.

З огляду на, що населення Китаю становить понад 1 мільярд 300 мільйонів чоловік, де середній клас займає досить велику частку і, має хорошу купівельну спроможність, можна стверджувати, що зараз ситуація для виходу українських виробників на ринок Китаю більш ніж відповідна, – зазначив експерт і додав, що Китай відчуває дефіцит цілого ряду товарів, і в першу чергу – це продукти харчування.

На жаль, в Китаї дуже мало знають про Україну і тим більше про українські продуктах харчування. Ми зіткнулися з цією проблемою кілька років тому, коли почали просувати товари українського виробництва в Китаї. Усвідомивши це, спільно з нашим партнером – Китайської Асоціацією Імпортерів, вирішили видати журнал про українських продуктах харчування, заручившись підтримкою МЗС України та Посольства України в Китаї. Цільовою аудиторією цього журналу є китайські компанії, які працюють з імпортними продуктами, тому інформація потрапить безпосередньо до потрібних адресатам. Ми впевнені, що видання журналу «Food To China» про Україну спричинить за собою зростання інтересу до нашої країни з боку китайських партнерів, – резюмував Роман Кривошеєв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають