9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

У Івано-Франківську запустили виробництво зефіру з Миколаєва (фото)

Через бойові дії до Івано-Франківська з Миколаєва переїхало підприємство, яке виготовляє зефір.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на vikna.if.ua.

Керівниці підприємства розповідають, що довго думали, куди релокувати бізнес та ретельно обирали місто:

“Ми були в Чернівцях, у Кам’янець-Подільську, у Хмельницькому. Але по локації, по виробничій площі, на якій ми змогли б розмістити наші виробничі потужності, нам підійшов саме Івано-Франківськ”.

blank
Виробництво зефіру в Івано-Франківську. Фото з відкритих джерел

У Миколаєві виробництво має великий виробничий майданчик, є фірмові мережі, створювали великий асортимент продукції. Та з приходом війни засновниці були вимушені частково вивезти виробництво, тому що місто залишилось без води.

“Такий продукт, як зефір без води створити неможливо. Хочу подякувати місцевій владі, всім, хто нам допомагав. Люди дуже ввічливі й з їхньою допомогою ми змогли дуже швидко налаштувати бізнес. На сьогодні плануємо виготовляти три види продукції: біло-рожевий зефір, ванільний і зефір для дітей. Останній можна давати діткам від 3 років, адже він без барвників, ароматизаторів та консервантів. Це 100% натуральний продукт”, — запевняє одна з керівниць.

Підприємство має мережі у багатьох українських містах: в Києві, Дніпропетровську, Одесі та інших. Крім того, співпрацюють з великими мережами супермаркетів. Тож зовсім скоро натуральний смаколик можна буде знайти на полицях франківських магазинів.

blank
Виробництво зефіру в Івано-Франківську. Фото з відкритих джерел

Директорка підприємства Торговий дім “Лакомка” розповіла, що виробництво зефіру розпочали з 2019 року. Наразі тут працюють 15 працівників, але планують збільшувати кількість. Розміщуємо вакансії, працюємо з міським центром зайнятості.

За словами директорки Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлани Криворучко, загалом до Франківська переїхало понад 50 підприємств різного профілю. Це промислове виробництво, пошиття одягу, взуття, харчова промисловість, машинобудування, підприємства з надання бухгалтерських, стоматологічних послуг. Та ще є свіжі заявки, підприємства які хочуть релокуватися та шукають способи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають